Sale!
,

Tegelusvihik: munapühaeri (PDF)

12,00 

Kui sa soovid, et su laps huvituks toidust, toiduvalmistamisest või lihtsalt julgeks proovida uusi asju, siis see on vahva viis lapsele toidumaailma tutvustada ja temaga kvaliteetaega veeta. Ja miks mitte luua uusi pühadetraditsioone ning täita lapsega koos pühade-teemalist tegelusvihikut.

See tegelusvihik sisaldab kooskokkamist köögis toimetamiseks ning toidu ja munadepühaga seotud mänge ja nuputamisi ka väljaspool kööki.

Sellest tegelusvihikust leiad:
* 3 munadevärvimise meetodit
* 3 munadepühasse sobivat retsepti
* 3 nuputamismängu väljaspool kööki (2 paberil ja üks otsimismäng)
* pühadeteemalisi värvimispilte (4 pilti ühel A4-l)
* “värvid toidus” – ühe nädala värvide loendamise tabelit (mida võib korduvalt printida igaks uueks nädalaks) – ehk et mis värvi toitu laps on nädala jooksul söönud ja kas kõik (vikerkaare)värvid on esindatud?

Tegelusvihik on PDF-na alla laaditav ning on mugav seetõttu, et annab ideid ja annab ka aega neid omas tempos järgi proovida. Kui kõike nende pühade ajal ei jõua – ja ei peagi jõudma, on järgmisteks munadepühadeks materjal olemas.  See tegelusvihik on üsna aegumatu.

Materjali on tegelusvihikus 23 lk ning kõiki välja printida ei ole vaja – vaid need, mis on mõeldud kirjutamiseks ja lõikamiseks. Hea oleks värviprinteri kasutamise võimalus.

Shopping Cart